جستجو کردن رانندگی راننده برنامه سیستم

جستجو کردن: رانندگی راننده برنامه سیستم تصادف جلوگیری از حواس پرتی راننده حواس پرتی راننده سوانح رانندگی

گت بلاگز اخبار گوناگون تامین هزینه عروسی به وسیله غریبه ها!

اینترنت با ایجاد یک ارتباط بی سابقه، جذب سرمایه جمعی را متحول کرده که اجازه می‌دهد مردم سراسر دنیا داستان‌های یکدیگر را بشنوند و به آن هایی که داستانشان تحت تاث

تامین هزینه عروسی به وسیله غریبه ها!

تامین هزینه عروسی به وسیله غریبه ها!

عبارات مهم : عروسی

اینترنت با ایجاد یک ارتباط بی سابقه، جذب سرمایه جمعی را متحول کرده که اجازه می دهد مردم سراسر دنیا داستان های یکدیگر را بشنوند و به آن هایی که داستانشان تحت تاثیرشان قرار می دهد کمک کنند.

به گزارش برترین ها، اینترنت با ایجاد یک ارتباط بی سابقه، جذب سرمایه جمعی را متحول کرده که اجازه می دهد مردم سراسر دنیا داستان های یکدیگر را بشنوند و به آن هایی که داستانشان تحت تاثیرشان قرار می دهد کمک کنند. امروزه شما می توانید به آسانی به قربانیان طوفان در فلوریدا یا یک مادر سرپرست خانوار در راه اندازی کسب و کارش در نقطه دیگری از دنیا را راحتی کمک کنید و یا حتی به این زوج کمک کنید با چندینه کلیک عروسی رویایی خود را برگزار کنند.

جیسون میلک و ربکا وینتر هانسن، زوج کانادایی هستند که می خواهند ازدواج کنند و جهت این کار به کمک نیاز دارند. معمولا زوج ها از خانواده ها و دوستانشان می خواهند که به برگزاری این روز بزرگ کمک کنند، ولی این دو از افراد کاملا غریبه می خواهند آن ها را حمایت مالی کنند. آن ها یک وبسایت راه اندازی کرده اند و توضیح داده اند که آیا این راه را جهت مراسم خوش حالی گرفتن پیوندشان گزینش کرده اند و امیدوارند داستانشان مردم را تحت تاثیر قرار داده و به آن ها کمک کنند.

تامین هزینه عروسی به وسیله غریبه ها!

«وقتی یک برند یا محصول یا شرکت به ما کمک مالی می کند، مشارکتش ما را خوشحال می کند و حس مثبت و هیجان انگیزی به ما می دهد و نتیجه آن هر لحظه ماندگار و دو طرفه هست. قدرت بخشیدن هر لحظه همه را به سمت خوب بودن سوق می دهد و غیرممکن ها را ممکن می کند.» آن ها دو سال پیش با هم آشنا شده است اند و اکنون می خواهند با یک عروسی قشنگ و تماشایی پیوندشان را مراسم خوش حالی بگیرند. ولی بسته شدن درهای شغلی روند عروسی رویایی آن ها را متوقف کرده هست، لیکن میلک ماه گذشته شغل خود را از دست داده هست. ولی آن ها تسلیم نشدند و تلاش کردند با جذب سرمایه جمعی از غریبه ها بخواهند هزینه عروسی رویاییشان را تامین کنند. آن ها هم چنین توضیح داده اند که می خواهند با این سرمایه چه کارهایی انجام دهند که مشمول بر خرمات آبگرم جهت عروس، فروش قرمز که به کلیسا منتهی می شود، کیک عروسی فاقد گلوتن و … می شود. آن ها همچنین حامیان مالی خود را در ۲۵ نوامبر به عروسیشان دعوت می کنند.

اینترنت با ایجاد یک ارتباط بی سابقه، جذب سرمایه جمعی را متحول کرده که اجازه می‌دهد مردم سراسر دنیا داستان‌های یکدیگر را بشنوند و به آن هایی که داستانشان تحت تاث

واژه های کلیدی: عروسی | کیک عروسی | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz