جستجو کردن رانندگی راننده برنامه سیستم

جستجو کردن: رانندگی راننده برنامه سیستم تصادف جلوگیری از حواس پرتی راننده حواس پرتی راننده سوانح رانندگی

گت بلاگز اخبار حوادث او جهت گرفتن رضایت،مهلت گرفت ، زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت

..23 خرداد سال 90 هنگامی که صاحب یک گاوداری در روستای کلاته ورامین، به سراغ علوفه‌ها رفت ناگهان زیر علوفه‌ها با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت/ او جهت گرفتن رضایت،مهلت گرفت

عبارات مهم : ایران

..23 خرداد سال 90 هنگامی که صاحب یک گاوداری در روستای کلاته ورامین، به سراغ علوفه ها رفت ناگهان زیر علوفه ها با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

به گزارش ایران؛ او به محض برداشتن چند بسته علوفه، جسد نگهبان گاوداری اش را دید که طنابی دور گردنش پیچیده و خفه اش کرده بودند.

مرد میانسال که از دیدن جسد وحشت کرده بود بلافاصله عنوان را با همسر بابک در میان گذاشت. ولی در کمال ناباوری دریافت این زن خودش قاتل هست. زن اعتراف کرد که همسرش را به قتل رسانده و جسدش را در میان علوفه ها مخفی کرده است.

او جهت گرفتن رضایت،مهلت گرفت ، زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت

بدین ترتیب وی با پلیس تماس گرفت و راز این جنایت را فاش کرد. با اطلاعاتی که صاحب گاوداری در رابطه با عامل این جنایت داده بود، به دستور بازپرس جنایی همسر 31 ساله بابک به اتهام قتل عمدی بازداشت شد.

مهناز جهت تحقیقات به اداره آگاهی انتقال یافته شد و به قتل همسرش اعتراف کرد. او گفت: حدود 8 سال قبل بابک به خواستگاری ام آمد. آن موقع مرد لایق و خوش برخوردی بود و زندگی خوبی داشتیم. بعد از یک سال هم صاحب دختری شدیم ولی افسوس که خوش حالی در زندگی ما دوام زیادی نداشت و شوهرم گرفتار اعتیاد شد. او در مدت کوتاهی پول هایش را خرج اعتیاد و زندگی مان را با دست خودش نابود کرد.

..23 خرداد سال 90 هنگامی که صاحب یک گاوداری در روستای کلاته ورامین، به سراغ علوفه‌ها رفت ناگهان زیر علوفه‌ها با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

زن جوان ادامه داد: چندی قبل به گاوداری آمده و مشغول کار شدیم. اعتیاد شوهرم را عصبی کرده بود و سر کوچک ترین موضوعی دعوا راه می انداخت. کارهای بابک باعث شده است بود که زندگی مان به جهنمی تبدیل شود. او حتی دخترم را مجبور می کرد برایش سیگار بخرد. چهارشنبه هفته گذشته هنگامی که دخترم از مغازه برگشت و گفت سیگار گران شده، بابک او را با کابل به باد کتک گرفت. نمی توانستم ببینم که دخترم به خاطر گران شدن سیگار کتک می خورد و جهت همین به دفاع از او پرداختم ولی بابک مرا هم کتک زد.

درخواست جدایی

مهناز گفت: تحمل زندگی با بابک برایم سخت بود، از طرفی دخترم نیز در این زندگی بشدت اذیت می شد و من نمی توانستم این عنوان را تحمل کنم. به همین علت فردای آن روز به دادگاه رفتم و از همسرم شکایت کرده و درخواست طلاق دادم. از آنجایی که من آخر هفته شکایت کردم دادگاه روز پیگیری به شکایتم را به شنبه موکول کرد. به منزل که برگشتم بابک دوباره تهدیدهایش را شروع کرد و گفت مرا طلاق نمی دهد. به من گفت اگر دست از شکایتم برندارم اجازه نمی دهد دخترم را ببینم.

او جهت گرفتن رضایت،مهلت گرفت ، زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت

روز اتفاق یکی از دوستانم به دیدنم آمده بود که بابک دوباره شروع به بهانه گیری کرد و من و دخترم را بشدت کتک زد. همانجا بود که تصمیم به قتل گرفتم. از آنجا که دوستم قرص خواب مصرف می کرد، از او چند قرص گرفتم و در قهوه حل کردم و به بابک دادم. بابک بعد از خوردن قهوه جهت سرکشی به گاوها از اتاق خارج شد. بین راه تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد. من هم با طناب بسته بندی یونجه او را خفه کردم و جسدش را در میان علوفه ها گذاشتم. ولی هنوز ساعتی از جنایت نگذشته بود که پشیمان شدم و تلفنی عنوان را به خانواده ام گفتم. ساعتی بعد هم صاحب گاوداری به سراغم آمد و واقعیت را به او گفتم.

زن جوان به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و با انجام معاینات لازم، متخصصان پزشکی قانونی صحت روانی مهناز را تأیید کردند. خانواده بابک در دادگاه جهت عروسشان تقاضای قصاص کردند و مهناز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه رفت.

..23 خرداد سال 90 هنگامی که صاحب یک گاوداری در روستای کلاته ورامین، به سراغ علوفه‌ها رفت ناگهان زیر علوفه‌ها با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

با آخر دفاعیات زن جوان؛ قضات دادگاه باتوجه به اعتراف او به قتل، بازسازی صحنه جنایت و درخواست اولیای دم جهت قصاص، زن جوان را به اتهام قتل عمدی همسرش به قصاص محکوم کردند.

با صدور حکم مهناز، پرونده به دیوان عالی کشور رفت و این رأی نیز در آنجا تأیید شد. زن جوان چهارشنبه گذشته پای چوبه دار رفت ولی با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به سرپرستی دکتر محمد شهریاری، او توانست از اولیای دم مهلت بگیرد. بدهید ترتیب اعدام وی به وقت دیگری موکول شد.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | زندگی | سیگار | اعتیاد | دادگاه | گاوداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz