جستجو کردن رانندگی راننده برنامه سیستم

جستجو کردن: رانندگی راننده برنامه سیستم تصادف جلوگیری از حواس پرتی راننده حواس پرتی راننده سوانح رانندگی

گت بلاگز اخبار بین الملل خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی‌دست مالیات‌دهندگان می‌گذارد؟

شش روز دیگر پرنس هری و مگان مرکل با یکدیگر ازدواج می‌کنند که تخمین زده می‌شود تنها هزینه‌های امنیتی این مراسم ۲۰ میلیون پوند باشد.

خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی‌دست مالیات‌دهندگان می‌گذارد؟

خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی دست مالیات دهندگان می گذارد؟

عبارات مهم : مالیات

شش روز دیگر پرنس هری و مگان مرکل با یکدیگر ازدواج می کنند که تخمین زده می شود تنها هزینه های امنیتی این مراسم ۲۰ میلیون پوند باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از ایندیپندنت، با این حال عده ای معتقدند که این مراسم به جذب توریست زیاد کمک خواهد کرد که مخارج آن ها به جبران بخشی از هزینه های عمومی کمک خواهد کرد. حتی عده ای ادعا کرده اند فروش یادبودهای این مراسم به تقویت اقتصاد کمک خواهد کرد. ولی این پرسش پیش می آید که چه قدر پول صرف هزینه های خاندان سلطنتی می شود و آیا واقعا خانواده سلطنتی ارزش این مخارج را دارد یا خیر؟

منابع مستقیمی که جهت مخارج مقامات سلطنتی در نظر گرفته شده است است “کمک هزینه سلطنتی” نامیده می شود که از سال ۲۰۱۲ جایگزین لیست قدیمی کمک های دولتی شده است است و هر پنج سال یک بار بازبینی می شود. در سال ۲۰۱۶-۱۷ این کمک هزینه ها معادل ۴۲.۸ میلیون پوند بود که در سال ۲۰۱۷-۱۸ به ۷۶ میلیون پوند زیاد کردن یافته است که این تفاوت عمدتا ناشی از هزینه های مرمت کاخ سلطنتی باکینگهام است.

خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی‌دست مالیات‌دهندگان می‌گذارد؟

سلطنت طلبان غالبا به این توصیه اشاره می کنند که این هزینه ها به ازای هر فرد انگلیسی تنها یک پوند در سال هست، با این حال نباید فراموش کرد که این هزینه ها مشمول بر هزینه های امنیتی و محافظت از خاندان سلطنتی نمی شود. یک گروه فشار جمهوری خواه تخمین زده که این هزینه ها تا سالی ۱۰۰ میلیون پوند به مخارج خاندان سلطنتی می افزاید و هزینه های سالیانه خاندان سلطنتی نزدیک به ۳۵۰ میلیون پوند است.

با این حال نباید فراموش کرد که اعضای خاندان سلطنتی نمی توانند این مبالغ را هر طور که دوست داشتند، خرج کنند و این منابع صرف افتتاح ساختمان ها، خیریه ها، میزبانی از مراسم خوش حالی های باغ که سه بار در سال برگزار می شوند و هزینه های سفرهای داخلی و خارجی می شود.

شش روز دیگر پرنس هری و مگان مرکل با یکدیگر ازدواج می‌کنند که تخمین زده می‌شود تنها هزینه‌های امنیتی این مراسم ۲۰ میلیون پوند باشد.

ملکه، پرنس چارلز و سایر اعضای خاندان سلطنتی درآمدهای شخصی خود را نیز دارند که آن ها را از راه املاک و سایر دارایی های مالی خود به دست می آورند. مجموع این پول ها که اصطلاحا به آن ” کیف پول مخفی” گفته می شود، جزو درآمدهای ملکه محسوب می شود که در سال مالی ۲۰۱۶-۱۷ معادل ۱۹.۱ میلیون پوند بوده است.

ملکه انگلیس به طور به میل خود از سال ۱۹۹۲ تاکنون، مالیات بر درآمد و سرمایه شخصی خود که جهت امور رسمی استفاده نمی شود را پرداخت می کند و پرنس چارلز نیز به میل خود و از سال ۱۹۹۳ مالیات بر درآمدهای املاک خود را به عنوان “دوک کرن وال” پرداخت می کند. در سال ۲۰۱۶-۱۷ وی ۲۲.۵ میلیون پوند از این محل درآمد داشت و ۴.۷۶ میلیون پوند مالیات پرداخت.

با این حال بسیاری از وظایف پرنس چارلز مرتبط با درآمدهای دوک بودن او است که این درآمد، هزینه های مربوط به وظایف رسمی شاهزاده کاملیا، ویلیام، کیت و هری را نیز پوشش می دهد. تمام این مخارج در زمره بدهی های مالیاتی چارلز محسوب می شود، در حالی که اعضای خاندان سلطنتی درآمدهایی از محل کمک هزینه سلطنتی نیز دارند. همچنین بخشی از وجوه کیف پول مخفی ملکه نیز جهت تامین مالی وظایف او استفاده می شود که بدان معناست که او روی این بخش از درآمدهای خود مالیاتی نمی پردازد.

خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی‌دست مالیات‌دهندگان می‌گذارد؟

خاندان سلطنتی، مزایای مالی نیز جهت انگلیس به همراه دارند: موسسه ” ویزیت بریتین” تخمین زده است دیدار از کاخ باکینگهام و قلعه ” ویندسور” تا ۲.۷ میلیون نفر در سال به تعداد گردشگران می افزاید. گروه مشاوره ” برند فاینانس” نیز تخمین زده است سهم خاندان سلطنتی از همکاری اقتصادی در انگلیس ۱.۸ میلیارد پوند در سال باشد که باید ۵۵۰ میلیون پوند درآمد حاصل از گردشگری را نیز به آن افزود. همچنین این موسسه تخمین زده است خاندان سلطنتی نقش سفیران تجاری را نیز در کشورهای دیگر دارند و سالی ۱۵۰ میلیون پوند به علت تلاش های آنها به حجم تجارت خارجی انگلیس افزوده می شود.

اما تنها راه بررسی دقیق تر درآمدزایی خاندان سلطنتی جهت انگلیس آن است که ببینیم در صورت وجود نداشتن خاندان سلطنتی و یا کوچک تر شدن و کم خرج تر شدن خاندان سلطنتی، چه اتفاقی جهت تجارت و گردشگری انگلیس خواهد افتاد؟ جواب به این پرسش ساده نخواهد بود که آیا اگر اعضای خاندان سلطنتی در اماکن تاریخی و کاخ ها زندگی نکنند، میل به گردشگران خارجی جهت دیدار از آن ها کمتر می شود یا نه.

شش روز دیگر پرنس هری و مگان مرکل با یکدیگر ازدواج می‌کنند که تخمین زده می‌شود تنها هزینه‌های امنیتی این مراسم ۲۰ میلیون پوند باشد.

یکی دیگر از مباحث تاریخی دیگری که به وسیله سلطنت طلبان مطرح می شود این است که وجود خاندان سلطنتی با خود ثبات سیاسی به همراه می آورد که جهت اقتصاد بسیار باارزش است ولی باز هم سخت است که بتوان روی آن قیمتی گذاشت به خاص هنگامی که که راه حل جایگزین نبود خاندان سلطنتی هرج و مرج نیست بلکه یک جمهوری باثبات نظیر آلمان یا فرانسه هست.

خاندان سلطنتی انگلیس چه خرجی روی‌دست مالیات‌دهندگان می‌گذارد؟

واژه های کلیدی: مالیات | میلیون | انگلیس | انگلیسی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz