جستجو کردن رانندگی راننده برنامه سیستم

جستجو کردن: رانندگی راننده برنامه سیستم تصادف جلوگیری از حواس پرتی راننده حواس پرتی راننده سوانح رانندگی

گت بلاگز اخبار اجتماعی جدول زیاد کردن ساعت کار تمامی مراکز شماره گذاری پایتخت ، تمهیدات خاص مر

هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط جهت خودروهای نوشماره کشور عزیزمان ایرا

جدول زیاد کردن ساعت کار تمامی مراکز شماره گذاری پایتخت ، تمهیدات خاص مر

تمهیدات خاص مرکز شماره گذاری پلیس جهت تهرانی ها در آخر سال /جدول زیاد کردن ساعت کار تمامی مراکز شماره گذاری پایتخت

عبارات مهم : ایران

هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط جهت خودروهای نوشماره کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا در داخل این ۲ کارخانه و ۶ مرکز نیز جهت مراجعه عموم شهروندان خدمات رسانی می کنند.

رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از تمهیدات خاص پلیس راهور جهت شماره گذاری خودروها در روزهای نهایی سال خبر داد.

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران سرهنگ محمدی با اشاره به زیاد کردن مراجعات به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک پایتخت کشور عزیزمان ایران از ابتدای اسفند ماه گفت: بر این اساس ساعت پذیرش در مراکز ۱۰ گانه شماره گذاری پایتخت تا ۱۰ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۵، از ۱۱ تا ۲۰ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۷ و از ۲۱ تا ۲۸ اسفند از ساعت ۷ تا ۱۹ زیاد کردن می یابد.

جدول زیاد کردن ساعت کار تمامی مراکز شماره گذاری پایتخت ، تمهیدات خاص مر

وی با اشاره به اینکه ساعات اعلامی ساعت پذیرش و ورود به مراکز شماره گذاری است تصریح کرد: بدیهی است خودروها و موتورسیکلت هایی که تا این ساعات پذیرش و وارد مراکز شماره گذاری شده است اند تا هر ساعتی که کارشان طول بکشد خدمات دریافت خواهند کرد.

رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط جهت خودروهای نوشماره کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا در داخل این ۲ کارخانه و ۶ مرکز نیز جهت مراجعه عموم شهروندان خدمات رسانی می کنند.

هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط جهت خودروهای نوشماره کشور عزیزمان ایرا

وی با اشاره به این که یکی از مراکز شماره گذاری پرمراجعه پایتخت مرکز اتحاد در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران است گفت: با توجه به حجم مراجعات و برابر تدبیر رییس پلیس راهور ناجا ساعت کار این مرکز از امروز تا ۲۸ اسفند از ساعت ۷ تا ۲۰ خواهد بود. در عین حال توصیه می کنیم شهروندان شرق و شمال پایتخت جهت دریافت خدمات سریعتر به سایر مراکز مانند چیتگر، میثم و باقرشهر مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | شماره | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz